KONST / Litografier / Färglitografi 8482250
nr 848 2250
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi , Mona Huss Walin (f. 1944), 12/460, Signerad -81, motivets mått: 65x50
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 september 2013
kl 21:01:50
300 kr
1.000 kr
400 kr
500 kr
700 kr
1.000 kr